Müşteri Hizmetleri
+90 (216) 314 13 01
 
 
Firma Profili
 
CEKA TELEKOMUNİKASYON ELEKTRIK ELEKTRONIK SAN. LTD. ŞTİ.


     2001 yılında Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe başlangıçta
Avea daha sonra Turkcell için hizmet vermek amacı ile yukarıda anlatılan anlayışla alanında uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve kaliteli personeli ile faaliyete başlamıştır. Halen Avea ve Turkcell projesinde Ericsson firması taşeronu olarak çalışmalarını Marmara bölgesinde devam ettirmektedir.


Biz Kimiz -:-
    
     CEKA; 2001 Yılında İstanbul’da Proje firması olarak kurulmuştur. Başlangıçta sadece baz istasyonlarının proje ihtiyaçlarının çözümü için çalışan firmamız, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile bugüne gelindiğinde projelendirme, alt yapı ,radyo montajı, testler, devreye alma, ölçüm işleri, Anahtar Teslim GSM Baz istasyonu montajı yapabilen bir kuruluş haline gelmiştir.
 

Stratejimiz -:-

     CEKA; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan, en üst düzey kaliteyle hizmet sunmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için CEKA tüm çalışanlarıyla, yaptığı işte en yüksek sağlık ,iş güvenliği ve çevresel klozları ,sunduğu hizmette ise en yüksek kaliteyi gözeten bir toplam kalite anlayışını benimsemiştir.
 

Vizyonumuz -:-

   GSM sektöründe iletişim konusunda, profesyonel kadromuz ve özverili çalışmalarımızla global haberleşmenin kusursuz ve kesintisiz devamında katkıda bulunmak.
 

Misyonumuz -:-

     Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,

Tüm bölümlerimizde sürekli istikrar ve gelişmeyi sağlayıcı metotları uygulamak.
Çalışanların ihtiyacı olan eğitim desteğini vererek, verimini artıran, işlerini tek seferde doğru olarak yapmalarını sağlayan, katılımcı ruhu destekleyen ve karşılıklı güvene dayanan çalışma ortamını yaratmaktır.
 

Araç Filomuz -:-

Fiat Fiorino : 2 Adet
Renault Clio Symbol : 3 Adet
Ford Transit : 6 Adet
Wolkswagen Caddy : 1 Adet
Wolkswagen Transporter : 1 Adet
Seat Leon : 1 Adet
 
 

Haberler -:-

  Web sitemiz yayında...
  Bizden haberler...
  Önemli duyuru...
 
 

Önemli Linkler -:-

  CeKa Telekom
 
 
© Copyright 2009 CeKa Telekom
Design: Akdizayn Bilişim